In het ondersteuningsteam van de Campus werken diverse mensen. Hieronder vindt u meer informatie.

De Ondersteuningscoördinator:
De ondersteuningscoördinator coördineert en adviseert omtrent alle vormen van zorg voor leerlingen. Ook adviseert ze bij doorverwijzing naar externe hulpverleners en instanties.
Op Markenhage is mevrouw E. Hoogeveen de ondersteuningscoördinator. Voor contact: e.hoogeveen@decampus.nl

Counselors: 
– Kristel Damen k.damen@decampus.nl
– Nina van Broekhoven n.v.broekhoven@decampus.nl
– Wendy Ploeg w.ploeg@decampus.nl
– Marleen Mol m.mol@markenhage.nl
– Teun Rijnen t.rijnen@markenhage.nl 
– Floor Oomens f.oomens@orionlyceum.nl 
– Ingrid Raijmaekers i.raijmaekers@michaelcollege.nl 

RTers:
– Peter van Blerck p.v.blerck@markenhage.nl
– Wendel de Jong w.d.jong@michaelcollege.nl